Draugiški aplinkai, gamtos ritmu

Mums rūpi mūsų aplinka, gamta ir mūsų planetos ateitis. Mes suvokiame, kad mūsų veiksmai turės didžiulę įtaką mūsų vaikų gyvenimui. Mes galime įtakoti didelius dalykus mažais veiksmais, pradėdami pokyčius nuo savęs: vartodami mažiau, atsisakydami nereikalingų daiktų, nešvaistydami maisto, rūšiuodami atliekas, remdami ekologiškus gamintojus, rinkdamieji geros kokybės prekes, kuriuos pagamintos nenuodijant aplinkos.
Palaikome regionalizmą, sezoniškumą, gyvename gamtos ritmu.

Natūralus maistas, be cukraus ir glitimo

Mes tikime, kad maisto kokybė turi didžiulę įtaką sveikatai. Gerovę galime susikurti galvodami kokį maistą mes valgome, suprasdami savo mitybą ir stengdamiesi gyventi gamtos ritmu. Čia mes nebandome vien tik numesti svorio – mes stengiamės pradėti gyventi sveikai, kas natūraliai leis mums tai padaryti. GMO, pesticidai, glifosatas, perdirbtas maistas daro neigiamą įtaką mūsų sveikatai.
Gaminame be rafinuoto cukraus, rafinuotų aliejų ir glitimo.

Holistinis požiūris, pozityvumas

Mes tikime, kad visi pokyčiai prasideda nuo idėjos, kuri užsidega galvoje ir širdyje, kuria sekdami, mes tampame sveiki ir laimingi. Svarbiausia, norint jaustis geriau ir gyventi sveikiau – pozityvus nusiteikimas, ryžtas keisti savo gyvenime tai, kas jau seniai nebeveikia ir nėra naudinga, būti draugiškais su aplinkiniais ir aplinka. Visi esame gamtos dalis, visuomenės dalis, kurioje gyvename. Keisdamiesi patys, palaipsniui keičiame viską aplink save.
Negalime tik numesti svorio, neišgydę prieš tai savo organizmo; negalime ekoligiškai maitintis, negalvodami apie plastikines maisto pakuotes.

Apie mus

Sveikos mitybos ir gyvensenos bendruomenė

Čia mes stengiamės būti draugiškesni sau, aplinkiniams ir aplinkai, kurioje gyvename. Mes dalinamės savo patirtimi ir idėjomis.

Čia mes keičiamės kasdien ir savo pavyzdžiu padedame keistis kitiems.

Čia mes gaminame maistą, geriname sveikatą, metame viršsvorį, ieškome svarbios informacijos, klausiame specialistų nuomonės ir laukiame jūsų nuomonių bei istorijų!

Daugiau

Cukraus detoksas

MOKSLU PAREMTA UNIKALI DETOKSO PROGRAMA

Nepaisant pavadinimo, ši programa ne tik padeda atsikratyti cukraus priklausomybės. Pagrindinis jos tikslas – atstatyti imuninę sistemą, surasti paslėptus alergenus maiste, kurie ilgą laiką skatino lėtines ligas, uždegimus, grybelį, infekcijas, odos problemas, nuotaikų kaitas ir daugelį kitų. Jūs jausitės atjaunėję, sustiprinsite sveikatą ir, jei reikia, numesite svorio pačiu natūraliausiu būdu, be jokių pastangų.

Daugiau

Su mumis išmokite gaminti sveikai

Naujausi Straipsniai

Atiliepimai

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com