Cukraus Detoksas

Sveika gyvensena ir sveika mityba susiję ne tik su maistu, bet ir su vidinių įtampų paleidimu. Kodėl mūsų kūnas reikalauja nuodų? Kodėl mums priimtinas kenksmingas gyvenimo būdas? Ką daryti, kad nebetrauktų seni įpročiai, nesveika mityba ir priklausomybės? Kodėl, net baigus Cukraus detokso 4+4 savaičių programą potraukis saldumynams išlieka? Kodėl kankina persivalgymo priepuoliai?

Egzistuoja daug savipagalbos būdų: psichologijos technikos, emocijų atpažinimas ir priėmimas, judesio praktikos, rutinos ir paros ritmo laikymasis, grūdinimosi procedūros, kvėpavimas, atsipalaidavimo praktikos… 

Visas šias priemones svarbu naudoti kaip sistemą.

Pirmas žingsnis

Suprasti ir atrasti, kas jums kelia didžiausią įtampą gyvenime.  Dažniausiai tai nėra lengva padaryti pačiam, be išorinės pagalbos, dėl to, kad užsisukame savo minčių debesyse ir trasi užstringame savo požiūriuose. Esant dideliam streso fonui, besikaupiančią įtampą organizmui būtina kuo nors malšinti – čia dažniausiai „į pagalbą” ateina maistas: dažni valgymo priepuoliai, nesveikas portraukis saldumynams, greitam maistui, naktiniai valgymai, alkoholis, tabakas ir kita. 

Ką siūlome jums?

Stovyklos

Keturių ar daugiau dienų detokso stovyklų metu pristatome visas šias praktikas ir savipagalbos ir savianalizės priemones. Per gana intensyvias keturias stovyklos dienas, paruošiame žmones toliau savarankiškai, drąsiai ir pasitikint savimi ieškoti to gyvenimo būdo, kuris yra lengvas, sveikas, padedantis atsipalaiduoti, jausti vidinį džiaugsmą ir dalintis juo su aplinkiniais, suteikiantis nepriklausomybę bei padedantis įgyvendinti savo tikslus. Kartu mokinamės paleisti senus įsitikinimus, kurie ne tik nenaudingi, o tik kelia įtampą ir gadina santykius su aplinkiniais, trukdo pajausti gyvenimo džiaugsmą, susidėlioti naują dienos rutiną.

Asmeninės konsultacijos

Skirtos tiems, kuriems reikia postūmio, žvilgsnio iš šono, kuris padėtų pasirinkti pokyčių kryptį, suprasti savo reakcijas, jų priežastis, atsakyti sau į svarbius klausimus, nusistatyti prioritetus ir vertybes, susigaudyti mintyse. Konsultacija yra holistinė, apimanti visas gyvenimo sritis – nuo mitybos, dienos rutinos iki pasaulėžiūros ir santykių su aplinkiniais. 

Asmeninės konsultacijos vyksta Vilniuje arba online video skambučio pagalba. Susisiekite: cukrausdetoksas@gmail.com

SIŲSTI UŽKLAUSĄ