Cukraus Detoksas

CUKRAUS DETOKSAS_LOGO_500px

PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS

Įvadas

Šią svetainę valdo Lietuvos sveikuolių sąjunga. Visoje svetainėje terminai „mes“ ir „mūsų“ reiškia Lietuvos sveikuolių sąjunga. Lietuvos sveikuolių sąjunga siūlo šią svetainę, įskaitant visą informaciją, įrankius ir paslaugas, kurias teikia ši svetainė jums, vartotojui, priklauso nuo to, ar sutiksite su visomis čia nurodytomis sąlygomis, nuostatomis, politika ir pranešimais.

Apsilankę mūsų svetainėje ir (arba) pirkdami ką nors iš mūsų, jūs įsitraukiate į mūsų „Paslaugą“ ir sutinkate laikytis šių sąlygų („Paslaugų teikimo sąlygos“, „Sąlygos“), įskaitant tas papildomas taisykles ir nuostatas bei politiką, nurodytas čia ir (arba) pasiekiamas naudojant nuorodą. Šios paslaugų teikimo sąlygos galioja visiems svetainės vartotojams, įskaitant be apribojimų vartotojus, kurie yra naršyklės, pardavėjai, klientai, prekybininkai ir (arba) turinio bendraautoriai.

Prašome atidžiai perskaityti šias paslaugų teikimo sąlygas prieš eidami į svetainę ar naudodamiesi ja. Eidami į bet kurią svetainės dalį ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jums būtų privalomos šios paslaugų teikimo sąlygos. Jei nesutinkate su visomis šios sutarties sąlygomis, tuomet negalite patekti į svetainę ar naudotis jokiomis paslaugomis. Jei šios paslaugų teikimo sąlygos laikomos pasiūlymu, sutikimas aiškiai apsiriboja šiomis paslaugų teikimo sąlygomis.

Visoms naujoms funkcijoms ar įrankiams, kurie pridedami prie dabartinės parduotuvės, taip pat bus taikomos paslaugų teikimo sąlygos. Šiame puslapyje bet kuriuo metu galite peržiūrėti naujausią paslaugų teikimo sąlygų versiją. Mes pasiliekame teisę atnaujinti, pakeisti ar pakeisti bet kurią šių paslaugų teikimo sąlygų dalį paskelbdami atnaujinimus ir (arba) pakeitimus mūsų svetainėje. Tai jūsų pareiga periodiškai tikrinti, ar šiame puslapyje nėra pakeitimų. Po to, kai po pakeitimų paskelbimo toliau naudojatės svetaine ar naudojatės ja, jūs sutinkate su tais pakeitimais.

Mūsų parduotuvė sukurta naudojant „Wordpress”. Jie teikia mums internetinę elektroninės komercijos platformą, leidžiančią mums parduoti savo produktus ir paslaugas jums.

1. INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS SĄLYGOS
Sutikdami su šiomis paslaugų teikimo sąlygomis, jūs patvirtinate, kad esate bent pilnametis jūsų gyvenamojoje valstybėje ar provincijoje arba kad esate pilnametis jūsų gyvenamosios vietos ar provincijos valstybėje ir jūs davėte mums sutikimą leisti bet kuris iš jūsų nepilnamečių priklausomų asmenų naudoti šią svetainę.
Jūs negalite naudoti mūsų produktų jokiais neteisėtais ar neleistinais tikslais, taip pat, naudodamiesi Paslauga, nepažeisite jokių jūsų jurisdikcijai priklausančių įstatymų (įskaitant, bet neapsiribojant autorių teisių įstatymais).
Pažeidus bet kurią iš Sąlygų, jūsų paslaugos bus nedelsiant nutrauktos.

2. BENDROSIOS SĄLYGOS
Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atsisakyti teikti paslaugas dėl bet kokios priežasties.
Jūs suprantate, kad jūsų turinys (neįskaitant kreditinės kortelės informacijos) gali būti perduotas nešifruotas ir gali būti susijęs su (a) perdavimais per įvairius tinklus ir b) pakeitimais, kad jie atitiktų ir prisitaikytų prie tinklų ar įrenginių prijungimo techninių reikalavimų. Kredito kortelių informacija visada užšifruojama perduodant tinklus.
Jūs sutinkate neatgaminti, kopijuoti, kopijuoti, neparduoti, neperparduoti ir nenaudoti jokios Paslaugos dalies, naudoti Paslaugos ar naudotis Paslauga ar jokiais kontaktais svetainėje, kurioje teikiama paslauga, be aiškaus rašytinio mūsų sutikimo.
Šioje sutartyje naudojamos antraštės įtrauktos tik dėl patogumo ir neribos ar kitaip neturės įtakos šioms sąlygoms.

3. INFORMACIJOS IŠSAMUMAS IR SAVALAIKIŠKUMAS
Mes neatsakome, jei šioje svetainėje pateikta informacija nėra tiksli, išsami ar naujausia. Šioje svetainėje pateikta medžiaga yra skirta tik bendrai informacijai ir neturėtų būti pasikliaujama ar naudojama kaip vienintelis sprendimų priėmimo pagrindas, nepasikonsultavus su pirminiais, tikslesniais, išsamesniais ar savalaikiais informacijos šaltiniais. Bet koks pasitikėjimas šios svetainės medžiaga yra jūsų pačių rizika.
Šioje svetainėje gali būti tam tikros istorinės informacijos. Istorinė informacija, be abejo, nėra naujausia ir pateikiama tik jūsų informavimui. Mes pasiliekame teisę bet kada pakeisti šios svetainės turinį, tačiau mes neprivalome atnaujinti jokios informacijos mūsų svetainėje. Jūs sutinkate, kad mūsų svetainės stebėjimas yra jūsų atsakomybė.

4. PASLAUGŲ IR KAINŲ PAKEITIMAI
Mūsų gaminių kainos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti arba nutraukti Paslaugą (ar bet kurią jos dalį ar turinį) be išankstinio įspėjimo.
Mes neatsakome nei jums, nei jokiai trečiajai šaliai už bet kokius Paslaugos pakeitimus, kainos pakeitimą, sustabdymą ar nutraukimą.

5. PRODUKTAI AR PASLAUGOS 
Tam tikrus produktus ar paslaugas galima įsigyti tik internetu per svetainę. Šių produktų ar paslaugų kiekis gali būti ribotas ir jie gali būti grąžinami ar keičiami tik pagal mūsų grąžinimo politiką.
Mes dėjome visas pastangas, kad mūsų produktų spalvos ir vaizdai būtų kuo tikslesni.

6. PASLAUGŲ SĄLYGŲ PAKEITIMAI
Šiame puslapyje bet kuriuo metu galite peržiūrėti naujausią paslaugų teikimo sąlygų versiją.
Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra atnaujinti, pakeisti ar pakeisti bet kurią šių paslaugų teikimo sąlygų dalį paskelbdami atnaujinimus ir pakeitimus mūsų svetainėje. Tai yra jūsų pareiga periodiškai tikrinti mūsų svetainę, ar nėra pakeitimų. Paskelbus bet kokius šių paslaugų teikimo sąlygų pakeitimus, jei toliau naudojatės mūsų svetaine ar Paslauga ar jomis naudojatės, reiškia, kad sutinkate su tais pakeitimais.

7.KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Klausimus apie paslaugų teikimo sąlygas prašome atsiųsti adresu cukrausdetoksas@gmail.com