Cukraus Detoksas

SVEIKI!
ESAME
CUKRAUS DETOKSO
KOMANDA.

unnamed

Julija Maksimova

“Cukraus detokso” prekės
ženklo kūrybos ir meno vadovė, renginių organizatorė, lektorė, holistinės ir minimalistinės gyvensenos propaguotoja.

Kristina Bondar

Mokslu paremtos autorinės programos ir knygos „Cukraus detoksas“ autorė, emocinio valgymo specialistė, Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narė, stovyklų organizatorė, lektorė, holistinės sveikos gyvensenos propaguotoja.

Paprastumas – raktinis žodis, jei siekiame laisvės ir džiaugsmo. Paprastume matome labai daug žavesio, ramybės, pastovumo.
Visa tai nesunku atrasti, nes grožis visada šalia: gamtoje, garsuose, judesyje, maiste…
Pastaruoju metu daug diskutuojame apie “Cukraus detokso” projekto viziją ir tai ką mes juo norime pasakyti, kuo pasidalinti su jumis.
Organizuodamos stovyklas, renginius, ruošdamos receptus ir videokursus, bendraudamos su žmonėmis supratome, kad universalus raktas į sėkmę, laimę ir gerą savijautą ir yra paprastumas.
O taip pat suvokimas, pajautimas savęs, aplinkinių žmonių, gamtos, protėvių išminties.
Dalinamės tik tuo ką pačios išgyvename, pajaučiame ir patiriame. Juokiamės ir verkiame kartu, nes esame tokios kokios esame, nebandome tapti guru.
Mus įkvepia pats gyvenimas ir suvokimas, kad džiaugsmas ir laisvė kurti savo gyvenimą yra natūrali žmogaus būsena. Tuo ir norime dalintis. Patys brangiausi dalykai gyvenime nieko nekainuoja – Meilė, apkabinimas, šypsena, atjauta, supratimas, sugebėjimas išgirsti artimą ir būti suprastam.
Kuomet einame savo širdies keliu, mūsų niekas nestabdo!
Natūraliai “Cukraus Detokso” programa peraugo į gyvenimo būdą, bendruomenę, šeimą, kurioje norime dalintis ne tik paprastu požiūriu į mitybą bet ir į patį gyvenimą.