Cukraus Detoksas

CUKRAUS DETOKSAS_LOGO_500px

PREKIŲ PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Prekių pristatymo sąlygos:

Visi užsakymai išsiunčiami per 1-2 darbo dienas nuo apmokejimo. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių siuntos išsiuntimas vėluoja, būsite apie tai informuoti el paštu. Lietuvoje prekės pristatomos į paštomatus, per kurjerį.

Norėdami gauti prekes į užsienį, susisiekite el.paštu: cukrausdetoksas@gmail.com 

Grąžinimo sąlygos:

Siekiame, kad būtumėte patenkinti savo pirkiniu. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių norite gąžinti savo pirkinį, per 14 dienų prašome atsiųsti mums el. laišką cukrausdetoksas@gmail.com.

Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos ir tokios pat būklės, kokias gavote. Produktai taip pat turi būti originalioje pakuotėje. Norint atlikti grąžinimą būtina pateikti kvitą ar pirkimo įrodymą.

Maisto produktai, kurių galiojimo laikas nėra pasibaigęs, o pakuotės nepažeistos pristačius prekes, remiantis LR įstatymais yra negrąžinami. Knygos ir elektroninės knygos, remiantis LR įstatymais, yra negrąžinamos. Kitos prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų susisiekus elektroniniu paštu: cukrausdetoksas@gmail.comir sutarus dėl prekių grąžinimo būdo. Pinigus grąžiname į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas pirkinys ne vėliau nei per 5 darbo dienas po to, kai gauname grąžinamas prekes. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Siuntimo mokesčiai už išsiųstas ir grąžinamas prekes yra nekompensuojami.

Visuomet prašome susisiekti jei turite nusiskundimų dėl mūsų prekių, mes pasiruošę padėti be rasti geriausią sprendimą.